СБУ звільнила викраденого за замовленням російських спецслужб блогера Іллю Богданова. ВІДЕО

 ›  › СБУ звільнила викраденого за замовленням російських спецслужб блогера Іллю Богданова. ВІДЕО

ПОЛИТИКА

СБУ звільнила викраденого за замовленням російських спецслужб блогера Іллю Богданова. ВІДЕО

n_2291_95462295

Служба безпеки України, Генеральна прокуратура та Національна поліція викрила зухвалий злочин російських спецслужб – викрадення блогера, колишнього співробітника ФСБ Іллі Богданова.

Про це на спільному брифінгу з Генеральним прокурором Юрієм Луценком повідомив Голова СБ України Василь Грицак, повідомялє УКРОП із посиланням на  ssu.gov.ua.

«Завдяки оперативній грі українські правоохоронці задокументували ганебні методи Головного управління Генштабу ЗС РФ та ФСБ РФ, які замовили, організували та оплатили викрадення українського громадянина на українській території», – наголосив він.

СБУ отримала інформацію про те, що на Харківщині планується переправити через українсько-російський кордон викраденого раніше блогера Богданова.

На кордоні з Росією оперативники спецслужби спільно з бійцями «Альфи» затримали двох зловмисників – громадян України – при спробі переправлення Іллі Богданова до РФ.

СБУ встановила ввесь ланцюг злочинної схеми:

Співвиконавці викрадення, які мали перевезти Богданова через кордон, – двоє громадян України.

Замовники викрадення – Головне управління Генштабу ЗС РФ та ФСБ Росії.

Організатор викрадення – завербований два роки тому підприємець, колишній депутат Харківської обласної ради.

«Служба безпеки України зібрала всю необхідну доказову базу підготовки та вчинення викрадення, у тому числі й записи перемовин усіх учасників злочину – від замовників до виконавців», – зауважив Василь Грицак. Він також додав, що у розпорядженні правоохоронців є платіжні доручення, що підтверджують переказ грошей з території Росії – оплата організатору за викрадення людини.

Василь Грицак нагадав, що це вже не перший замах на життя Іллі Богданова. У лютому минулого року співробітники СБУ затримали кілера, який мав застрелити Богданова зі снайперської гвинтівки. У жовтні минулого року кілер, завербований ФСБ та вже покійним терористом Жиліним, отримав 8,5 років позбавлення волі.

Голова Служби безпеки України звернувся до представників російських спецслужб: «Ваши «профессиональные» действия являются не только нарушением цивилизованных канонов работы разведсообществ, но и квалифицируются как организация убийства – преступления, которое по международному праву не имеет срока давности».

Довідково. Спроба викрадення та вбивства Іллі Богданова відбулася напередодні презентації його книги про методи роботи російських спецслужб.


СБУ звільнила викраденого за замовленням російських спецслужб блогера Іллю Богданова. ВІДЕО Reviewed by on 18.11.2016 .

Служба безпеки України, Генеральна прокуратура та Національна поліція викрила зухвалий злочин російських спецслужб – викрадення блогера, колишнього співробітника ФСБ Іллі Богданова. Про це на спільному брифінгу з Генеральним прокурором Юрієм Луценком повідомив Голова СБ України Василь Грицак, повідомялє УКРОП із посиланням на  ssu.gov.ua. «Завдяки оперативній грі українські правоохоронці задокументували ганебні методи Головного управління Генштабу ЗС

погода

Курс доллара

Курс валют в Росии